Shop

pondelok 30. decembra 2013

Ježiško ide neskoro

predposlednom článku som spomenula, že niektoré z mojich darčekov nestihli prísť do Vianoc, tak ma čaká ďalšie prekvapko :)
Dnes poštárka doniesla veľký balík, ktorý ukrýval topánky:K prvým ocvočkovaným s prackami mám celkom zvláštny vzťah :D Pamätám si, keď som prvýkrát videla Chloé Susanna topánky na fotke. Povedala som si, že takéto škaredé topánky by som si v živote neobula :D Asi v októbri som po dlhom čase stretla na boohoo.com tieto topánky, inšpirované Susannami. A krátko potom na jednom blogu, kam som sa zablúdila čistou náhodou, videla krásny outfit a čo mala slečna blogerka na nohách? Presne tieto topánky :D Vtedy som si povedala, že možno im dám šancu a keď som ich našla vo výpredaji, nebolo o čom. No a teraz sú tu. Obávala som sa, že budú robiť veľké nohy ako čln, ale vôbec a sú veľmi pohodlné, tak sa z nich veľmi teším :)


Druhé ste už na mojom blogu mohli vidieť, keď som dávala prieskum verejnej mienky, čí si ich kúpiť alebo nie. Síce som dlho uvažovala, ale napriek vyhrážkam mojej mamy (po zaobstaraní ďalšieho páru topánok ma vyhodí z domu) som si ich objednala. Majú nie príliš vysoký a dosť stabilný opätok, celkom jednoduchý tvar a zaujímavý detail v podobe strieborného opätku. Nevedela som ich odfotiť na nohe, aby bolo vidieť opätok, tak aspoň takto. Dúfam, že ich onedlho budem môcť ukázať v outfite. :)


No a na záver jeden úlovok na zajtrajšiu zábavu, tento náhrdelník: 


Je dosť výrazný a mohutný, Takko ma s takýmto kúskom celkom príjemne sklamal! Zajtra sa ide na ples, neviem kedy sa potom dokopem k počítaču, aby som pridala článok, ale budú aj fotky silvestrovského outfitu ;)
P.S.: stane sa aj vám, že k nejakému kúsku cítite vyslovene odpor a po čase sa vám zapáči? :)

Majte sa krásne a zajtra večer to poriadne roztočte! :)
A.

3 komentáre:

  1. Tie prve boty su paradne :) a presne tak to bolo aj so mnou, najprv ze je to trochu vela, ale v konecnom dosledku sa mi zacali pacit :)

    OdpovedaťOdstrániť