Shop

piatok 1. augusta 2014

Čo ma zaujalo?

Seriál: Game of Thrones

Asi nemusím nejak rozpisovať, čo to je. Ale keď už, tak toto je určite jeden z najlepších seriálov posledných rokov :D Viem, že nie je to žiadna novinka, keď už máme za sebou 4 série. Ja som si pozrela všetky časti behom 2 týždňov, to prakticky znamená, že okrem roboty a seriálu som nerobila nič iné :D :D :D
Už sa neviem dočkať 5. série! Udalosť: Sziget Festival Narodeninové prekvapenie od priateľa :)
Jeden z najväčších festivalov Európy. Je tam doslova všetko možné. Nejdeme na celú akciu, bolo by to totiž viac, než finančne náročné, ale len na jeden deň (14. augusta) a nasledovne strávime v Budapešti 2 dni. Bude nám hrať Macklemore, Lily Allen, Bonobo, Stromae, Bastille, Kavinsky (♥). Neuveriteľne sa tam teším!

Keby ste mali záujem, viac info na webstránke festivalu.

Stránka: F&F United Kingdom
 


Neviem ako vy, ale tento reťazec mám vyslovene rada. Keďže u nás v meste nie je H&M, celkom často zavítam do Tesca a málokedy odídem naprázdno. Samozrejme, výber u britských kolegov je neporovnateľne väčší, tak ma celkom potešilo, keď som sa dozvedela, že posielajú veci aj na Slovensko! Poštovné 4,95Ł (v prepočte cca 6€) , doba dodania vraj 2-4dni. Po výplate si určite niečo vyberiem a dám vám vedieť, či som s kvalitou, dobou dodania a všetkým naokolo spokojná :)
Sortiment tu.

Kúsok: Choker necklace 
Nemám rada používanie angiliczmov ale tentokrát naozaj neviem, ako by som to mohla preložiť? Žeby obojok? Obojok si predstavujem trošku inak. Nevadí.
Ten v ľavom rohu dole mala asi každá z vás, ktorá má okolo 25ky :D Taktiež si pamätám, že sesternica mala jeden veľmi pekný náhrdelník, bola to vlastne stuha zo zamatu s príveskom - macíkom.
Tento trend sa vracia, v ponukách rôznych eshopov sú všelijaké od výmyslu sveta. Ten klasický mám aj ja, ešte sa chystám na nejaký, ale ťažko sa mi vyberá :D :D Videli ste niekde niečo podobné?


Čo zaujalo vás? Máte nejaké nápady, ničo o čo by ste sa podelili aj s ostatními? Sem s ním do komentov :)

Majte sa krásne!
A.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára