Shop

utorok 1. októbra 2013

Čo ma zaujalo

Alebo niečo z dianí predchádzajúcich týždňov a niečo, čo sa nedialo, ale zaujalo :)

1. Výstava Marilyn Monroe na Pražskom hrade.

Síce neni to žiadna novinka, keďže toto celé už tam je od 30.mája. Všetky info TU. Osobné dojmy: určite to treba vidieť.Prečítala som si niekoľko knižiek o Marilyn, ona je pre mňa trošku taká tragická mytická kráska. Keď sme sa rozhodli, že pôjdeme do Prahy, bolo jasné, že toto chceme vidieť. Výstava je predĺžená do nedele budúceho týždňa, tak šup-šup, ešte máte skoro dva týždne :) Fotiť sa tam ale nesmie :(
  
  
2. Ray Ban RB5287

Nové okuliare som ani nepotrebovala nejak extra, ale keď som vošla do optiky s priateľom, kde sme si mali vybrať rám pre neho a "len tak vyskúšala" tieto, verdikt bol jasný: beriem. Prečo? Lebo padnú dokonale. Nikde netlačia, sú ľahunké a pre mňa úplne najkrajšie :) Dokonca sa mi páčia viac, ako klasické wayfarery. 

  
3. The Intouchables/Nedotknuteľní

Neni to žiadna novinka, tento film som videla minimálne 10-krát. Obľúbený. Čo k tomu dodať? Treba vidieť, odporúčam.   

  
4. Maybelline Colorama odť. 254

Taktiež nič nové pod slnkom, tieto vynovené minicoloramy sa predávajú už viac ako rok. Dokonca ste si mohli prečítať tisíc recenzií na jednotlivé farby, ako pozitívne tak aj negatívne. ALE! Tento odtieň som mala aj vlani a teraz ju mám znova. A tento, čo mám teraz, je iný. Možno aj lepší, akeo ten predošlý. V skratke: dokonalá neutrálna farba, za rozumnú cenu, ktorá na mojich nechtoch vydrží 5dní bez oľupovania či škrabančekov. Fakt!

 
5. Czula

Keby som mala stužkovú teraz, určite by som si vybrala tieto šaty na fotke. Niektorú modely sú do-ko-na-lé.
Viac info a fotiek na blogu alebo na facebooku.

 
Čo zaujalo Vás? Tipy na dobré knihy, filmy, udalosti, stránky...hocičo :)

Majte sa!
A.

1 komentár:

  1. dočítala som storočného starčeka, ktorý vyliezol z okna a zmizol a budem odporúčať aj iným :) zamilovala som sa do rakytníkovej indulony, nemôžem sa dočkať catrice paletky v štýle artdeco resp. veľkého gatsbyho, videla som film lovci gangstrov, trošku brutálny, ale veľmi dobrý.

    OdpovedaťOdstrániť